Kristal Şehir

İhlas İnşaat, 850 villadan oluşan Güzelşehir projesini başarıylatamamladıktan sonra, şimdi de Beylikdüzü - Esenyurt veBüyükçekmece’nin kesiştiği kavşakta 155.000 metrekarelik birarsa üzerinde, bölgenin en ihtişamlı projesini başlatıyor.

Kristalşehir, Tüyap fuar merkezi, büyük alışveriş merkezleri,özel üniversiteler ve kolejlerin tam ortasında yer almaktadır.

İstanbul’un her noktasından kolayca ulaşabileceğiniz, Metrobüs ve Metro son duraklarının inşaa edileceği birlokasyonda yer alan Kristalşehir, bu avantajlarıyla da gözkamaştırıyor.

18 konut bloğu ve 2 adet E-5 girişli residence kuleden oluşan5000 konutluk Kristalşehir projemizde, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerimiz yer almaktadır.

Yüzde 80’i yeşil alanlara ve sosyal mekanlara ayrılmış olanKristalşehir’de, sadece yüzde 20’lik alana bloklar yerleştirilmiştir.

Kristalşehir, yüksek kaliteli inşaat malzemeleri kullanılarak vedepreme dayanıklı yüksek teknoloji ile üretilecektir.Bu projemizden konut sahibi olanlar da, Kristal ismine layıkdeğerli bir yatırıma imza atmış olacaklardır.

Şimdi sizleri, Kristalşehir’de huzuru, mutluluğu, güvenliği,kazançlı yatırımı yıllar boyu yaşamaya davet ediyoruz.

 
Güvenlik Kodu
Lütfen resimde gördüğünüz iki kelimeyi aşağıdaki alana yazınız. Resimdeki yazıyı okumakta zorlanıyorsanız resmin sağındaki "Yeni deneme" butonuna tıklayarak yeni iki kelime seçebilirsiniz.