Yeni Bir Şehir: Kristal Şehir!

Bugüne kadar 10 binden fazla fazla konut inşa eden İhlas Holding, şimdi de Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece’nin kesiştiği kavşakta 5 bin konutluk yeni bir yaşam merkezi kuruyor.

Bugüne kadar inşa ettiği konutlarla, inşaat sektörünün güvenilir ve başarılı şirketlerinden biri haline gelen İhlas Holding, İstanbul’un yeni cazibe merkezi Beylikdüzü’nde 5000 konuttan oluşan, göz kamaştıran bir projeye daha imza atıyor.

Proje, Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece’nin kesiştiği kavşakta E-5 (D-100) otoyolu üzerinde olan Kristalşehir, İstanbul’un en büyük fuar merkezi TÜYAP’ın yanı sıra Metro, Carrefour, Migros, Real, Bauhause, Media Markt gibi büyük alışveriş merkezlerine de komşu. 155.000 metrekarelik bir arsa üzerinde inşa edilecek Kristalşehir, şimdiden bölgenin en önemli konut projeleri arasında yerini aldı. 15 Ocak’ta satışa çıkacak Kristalşehir projesinde, 18 konut bloku ve 2 adet E-5 girişli residence kuleden oluşuyor ve 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. Projedeki 1+1 daireler 68 ile 90 metrekare, 2+1 daireler 96 ile 138 metrekare, 3+1 daireler ise 140 ile 183 metrekare arasında büyüklüklere sahip olacak. 15 Ocak’ta satışa çıkacak olan Kristal Şehir’de dairelerin metrekare satış fiyatının bin 200 TL’den başlaması öngörülüyor.

İhlas İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, İnşaat Mühendisi Halil Şeker, Kristalşehir’in yüksek teknoloji ile depreme dayanıklı olarak inşa edileceğini belirterek, “Bu projeden konut sahibi olanlar, Kristal ismine layık değerli bir yatırıma imza atmış olacaktır. İstanbul’da kaliteli yaşamı arayanları Kristalşehir’de huzuru, mutluluğu, güvenliği ve kazançlı yatırımı yıllar boyu yaşamaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kristalşehir, Marmara Denizi ile Büyükçekmece manzarasına sahip olması sebebiyle emsallerine oranla daha avantajlı bir konumda yer alıyor. 120 bin metrekarenin yeşil alana ayrıldığı projede, 11 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 10 bin metrekarelik kapalı sosyal tesis, kapalı yüzme havuzları, fitness salonu ile müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

MİMARİSİYLE ÖNE ÇIKIYOR

Kristalşehir’de bloklar sitenin tam ortasında yer alan geniş yeşil alanları, göl cafeleri ve göletleriyle dikkat çekiyor. Yüzde 80′i yeşil alanlara ve sosyal mekanlara ayrılan Kristalşehir’de, sadece yüzde 20′lik alana bloklar yerleştiriliyor. Göletler, koşu parkurları ve havuzların etrafında yer alan alışveriş alanları, kapalı yüzme havuzu, fitnesslar, Türk hamamı, tenis kortu, basketbol sahaları, koşu ve yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları Kristalşehir’de her kuşağa hitap ediyor. Ayrıca Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi ile İstanbul’un stresten uzak manzarasına ev sahipliği yapıyor.

 

http://www.kristalsehirevleri.com/

Satış Ofisi: 0212 876 30 40

 

 

 

Kaynak: Derin Medya

 
 
Güvenlik Kodu
Lütfen resimde gördüğünüz iki kelimeyi aşağıdaki alana yazınız. Resimdeki yazıyı okumakta zorlanıyorsanız resmin sağındaki "Yeni deneme" butonuna tıklayarak yeni iki kelime seçebilirsiniz.